Історія

Історія

«…Історія формується не в будучині…» Олег Ольжич

Датою створення Братства магістрів академії державного управління БРАМА вважається 14 жовтня 2003 року, коли відбулись установчі збори в Брюховичах в гуртожитку ЛІДУ НАДУ при Президентові України. 29 квітня 2004 року організація отримала офіційну реєстрацію в управлінні юстиції львівської області. З самого початку організація розгортає активну роботу для популяризації своїх ідей та виконання статутних завдань.

В 2004 році БРАМА спільно з Західно-Українським центром політичних досліджень та за підтримки управління сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації та відділу роботи з молоддю Львівської міської ради започатковує проект « Школа Молодих лідерів». В рамках цього проекту пройшли навчання навичкам лідерства більше 200 молодих активістів з Львівської області.

У 2004 році члени організації брали активну участь у виборчій кампанії на пост Президента України у виборчих штабах Віктора Ющенка на відповідальних керівних та менеджерських посадах та у подальших подіях помаранчевої революції.

У 2005 році БРАМА спільно з Львівською облдержадміністрацією та в партнерстві з представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні провела серію семінарів «Новій країні – нову владу» . Суть його полягала у короткостроковому навчанні новопризначених заступників голів райдержадміністрацій по питаннях, що пов’язані з управлінською діяльністю та галузевою специфікою. Оскільки у 2005 році майже вся середня ланка державних управлінців була замінена новими людьми, то семінари мали колосальний ефект.

В 2007 році БРАМА реалізувала проект « Кроки влади на зустріч інвестору» розрахований в першу чергу на представників місцевого самоврядування, у вигляді серії з трьох семінарів.

На даний момент організація активно працює над розбудовою організаційної структури, реалізації як традиційних проектів, так і започаткуванням нових. Серед амбітних планів 2008 року – проведення Львівського політичного Форуму «Майбутнє Європи» за участю молодих українських та іноземних молодих політиків та започаткування постійного діючої тристоронньої німецько-польсько-української «Академії транскордонного співробітництва». Окрім цього будуть продовжені проекти пов’язані з організацією семінарів та тренінгів для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, слухачів та випускників Академії державного управління.

Організація активно працює налагодження контактів на міжнародному рівні. За роки діяльності вдалось встановити партнерські стосунки з громадськими організаціями з Польщі та Німеччини.

Сьогодні представники БРАМА займають багато ключових керівних посад у Львівській облдержадміністрації, районних адміністраціях, місцевому самоврядуванні, є депутатами представницьких органів влади

Залишити відповідь